Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Bayburt Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadeleye Devam Ediyor !
11.04.2018  
Bayburt Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kullanmak İçin Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak Ya Da Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Kullanmak Suçlarına Yönelik Yapılan Çalışmalarda Uyuşturucu Madde Ele Geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda;

05.04.2018 günü saat: 12:50 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce, Halfikale (Kaleardı)  Mahallesi Kale Yolu üzerinde 5 erkek şahsın tedirgin hareketler sergilediği görülmüş, şahıslardan bir tanesinin çevresinde bulunan konteynerin arkasına doğru ilerlediği ve diğer 4 şahsın da toplu bulundukları yerden yavaş yavaş dağıldıklarının görülmesi üzerine ekiplerimizce şahıslar durdurulmuş,  İ.Ö. - Z.D. - A.C. - D.A.A. ve Y.K isimli şahısların bulundukları yerde konteynerin altına konulmuş vaziyette 1.80 gr esrar maddesi ele geçirilmiş, bahse konu şahısların yasal işlemleri yapıldıktan sonra salıverilmiştir. 
 
Halkımızın da desteğini alarak, vatandaşlarımız, özellikle gençlerimiz için büyük bir tehdit ve tehlike unsuru olan uyuşturucu ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.