Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
BAYBURT EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜLTENİ 2018/04
05.01.2018  
Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan TÜLÜ, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Sezgin AKDAĞ, Trafik Büro Amiri İsmail KILINÇ ve Görevli Personel Tarafından Erzurum İli Karayolları 121. Şube Şefliği Kop Dağı Bakımevine Ziyarette Bulunuldu!

2410 metre rakımlı Kop Dağı Geçidi güzergahında kış mevsiminde alınan ve alınacak trafik tedbirlerini değerlendirmek ve yeniden gözden geçirmek maksadıyla, kar yağışı ve buzlanma durumunda kapanan veya kapanması muhtemel yollarda trafik birimlerimiz ile koordineli olarak trafik akışının sağlanması için yapılacak işlemleri ve vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat edebilmelerini sağlayabilmek amacıyla trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan TÜLÜ, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Sezgin AKDAĞ, Trafik Büro Amiri İsmail KILINÇ ve görevli personeller tarafından Erzurum İli Karayolları 121. Şube Şefliği Kop Dağı Bakımevine 03/01/2018 tarihinde ziyaret gerçekleştirildi.

Burada Şube Şefi Fatih YILDIZ, Kop Dağı Bakımevi Şefi Davut TURAN ile yol açma ve kurtarma çalışmalarında görevli Karayolları personelleri ile görüşmeler yapıldı.

Trafik birimlerimizin, Karayolları ile koordineli olarak halkımızın da desteğini alarak çalışmaları kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.