Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Bayburt Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon
05.10.2017  
Bayburt Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Madde Tacirlerine Yönelik Yapılan Operasyon Neticesinde 5 Kişi Tutuklandı!

Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda;

Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmalatı ve Ticareti suçuna yönelik yapılan çalışmalarda ilimizde ve Gaziantep ilinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapmakta olan 6 şüpheli tespit edilmesi üzerine, 29.09.2017 günü Bayburt merkezli olmak üzere toplam 6 şüphelinin yakalanmasına yönelik yapılan operasyonlar neticesinde 5 şüpheli yakalanmış ve uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapanların tamamı deşifre edilmiştir. İşlemlerin ardından Adli Makamlara çıkartılan Gaziantep ilinde yakalanıp gözaltına alınan E.A. ve G.D. isimli şüpheliler ile birlikte Bayburt’ ta askerlik görevini er/erbaş olarak yapan H.Ö., M.E.K., S.H. isimli şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderilmiş olup, firari 1 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. 

Halkımızın da desteğini alarak, gençliğimizin de en büyük tehlikesi olan Uyuşturucu ile Mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.