Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
BAYBURT EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜLTENİ 2017/33
23.06.2017  
Bayburt Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Torbacılara Operasyon!
Bayburt Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Ramazan Bayramı Öncesi Yapılan Çalışmalar Neticesinde Yakalanan 2 Sokak Satıcısından Yüklü Miktarda Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi !

Bayburt Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda;

Uyuşturucu Madde Ticareti suçuna yönelik yapılan çalışmalarda torbacı diye tabir edilen sokak satıcılarının satmak amacıyla yaklaşmakta olan Ramazan Bayramında ilimizdeki nüfus artışını da fırsat bilerek ilimize yüklü miktarda uyuşturucu maddeyi nakledeceklerinin bilgisi alınması üzerine 21.06.2017 günü yapılan operasyon neticesinde O.T. ve H.B.B. isimli sokak satıcıları yakalanmış, yapılan aramada yaklaşık 250 adet ecstasy uyuşturucu hap, 9 gr Skunk esrar maddesi ve 0,69 gram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Ayrıca 1 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.

Halkımızın da desteğini alarak, gençliğimizin de en büyük tehlikesi Uyuşturucu ile Mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.