Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10 NİSAN 2017 MÜDÜR BEY KONUŞMASI
17.04.2017  
Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden günümüze kadar, gücünü kanunlardan, desteğini milletimizden alan, vatanımızda huzur ve güvenliğin sağlanması için gece gündüz demeden fedakarca çalışan mazisi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümünü, sizlerle birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğu içindeyiz.

Hepinize hoş geldiniz diyor, en içten saygı ve sevgilerimi  sunuyorum. 
Emniyet Teşkilatı toplumda huzur ve düzeni sağlamak, vatandaşlarımızın can, mal ve namusunu korumak, kanun hakimiyetini ve devlet otoritesini tesis etmek gibi kutsal görevleri yerine getirirken suçu önlemede ve suçla etkin mücadelede halkımızın yoğun desteğini almaktadır. Bu desteği daha da arttırabilmenin gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Devletimiz ve milletimiz yıllardır terörizm ile mücadele etmektedir. PKK, DEAŞ terör örgütlerinin yoğun saldırıları ile birlikte FETÖ terör örgütünün hain darbe girişimiyle vatanımızın işgal edilmesine bölünmesine çalışılmıştır. Bu hain darbe girişimini milletimiz, tüm unsurları ile birlikte bastırmıştır. Tüm terör örgütleri ile mücadelemiz bunlar yok oluncaya kadar sürecektir. Bizim gücümüz, milletimizin gücüdür.

Bu duygularla, vatan ve bayrak uğruna en kıymetli varlıklara olan canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazi, malül ve emeklilerimizi minnetle anar, üstün bir hizmet anlayışıyla görevlerini sürdüren mesai arkadaşlarıma ve alilerine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.